No:284/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Paraqvay Respublikasının Parlamentinin nümayəndə heyəti ilə görüşünə dair məlumatı
No:283/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin BMT Baş Assambleyasının 76-cı sessiyasının sədri Abdulla Şahidin ADA Univetsitetində Qoşulmama Hərəkatının Gənclər Şəbəkəsinin nümayəndələri ilə görüşünə dair məlumatı
No:276/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin Ermənistanın Baş prokurorunun Azərbaycan ərazilərinə qanunsuz səfərinə dair şərhi
No:275/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin Azərbaycan Respublikası və Bolqarıstan Respublikası arasında diplomatik münasibətlərin qurulmasının 30-cu ildönümü münasibətilə keçirilən tədbir və sərgiyə dair məlumatı
No:274/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Türkiyə Respublikası Prezidenti Administrasiyasının Milli Kitabxanasında təşkil olunan “Dost və qardaş ölkələrlə diplomatik əlaqələrin 30-cu ildönümü”nə həsr olunan tədbirdə çıxışı barədə məlumatı
No:273/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin rəisi L.Abdullayeva, özünü Azərbaycan ərazilərindəki qanunsuz qurumun qondarma nümayəndəsi kimi təqdim edən şəxsin Rusiyanın “RİA-Novosti” agentliyinə müsahibəsinin şərh edilməsi ilə bağlı KİV-in sualını cavablandırır
No:269/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Bolqarıstan Respublikasının Baş naziri Kiril Petkov ilə görüşünə dair məlumatı
No:268/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin məlumatı
No:267/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Bolqarıstan Respublikasının Milli Assambleyasının sədri Nikola Minçev ilə görüşü barədə məlumatı
No:266/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Bolqarıstan Respublikasının Prezidenti Rumen Radev ilə görüşü barədə məlumatı
No:265/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin Azərbaycan Respublikası ilə Bolqarıstan Respublikası arasında strateji dialoq görüşünə dair məlumatı
Article on the occasion of Independence Day of the Republic of Azerbaijan was published at Diplomatic Spectrum
No:235/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun İqtisadi Əməkdaşlıq Təşkilatının Baş katibi Xusrav Noziri ilə görüşünə dair məlumatı
No:230/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Özbəkistan Respublikası xarici işlər naziri v.i.e. Vladimir Norov ilə görüşünə dair məlumatı
No:229/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun MDB Xarici İşlər Nazirləri Şurasının iclasında çıxışına dair məlumatı